Kontaktieren Sie uns!
 
 

Spojte se s námi!

 
 

Výběr místa

OETI - Institute for Ecology, Technology and Innovation Turkiye   
Kancelář

Hakki Yeten Cad. Selenium Plaza No:10/C Kat:5-6 

34349 Fulya-Besiktas/Istanbul

Tel  +90 212 381 8754

E-Mail  arioglu@oeti.biz

Web  www.oeti.at

 
 
 
 

 
 

 Team

 
 
Manager
Team
Mehmet Arıoğlu


Country Manager

Mehmet Arıoğlu 

arioglu@oeti.biz

+90 544 201 62 56

 
Serbay Ülger


Mediterranean and South-East
Anatolia Regional Sales Manager

Serbay Ülger

serbay@oeti.biz

+905413177566

Mehmet Baba


Regional Sales Manager

Mehmet Baba

mbaba@oeti.biz

+905495499817

Vedat Sevgican


Regional Sales Manager

Vedat Sevgican

sevgican@oeti.biz

+90 544 909 21 56

Arzu Akgül


Auditor & Technical Expert

Arzu Akgül

arzu@oeti.biz

+905492019026

 
Alİ Bahadır Gökser


Sales Representative

Alİ Bahadır Gökser

gokser@oeti.biz

+90 212 381 87 54

Ahmet Hidir


Sales Representative

Ahmet Hidir

ahidir@oeti.biz

+90 542 337 39 85

Burak Kilinc



Sales Representative

Burak Kılınç

bkilinc@oeti.at

+90 542 330 81 12

Hatice Altunbas



Technical Expert

Hatice Altunbaş

hatice@oeti.at

+90 545 806 53 49

 
 
 

 
 

Kontaktní formulář

 
 
 

* požadováno

 
 
 
Tyto webové stránky obsahují soubory cookies. Pokračováním prohlížení stránek souhlasíte s používáním cookies. Informace o ochraně dat

PROVEN SINCE 1846

Najdete nás na:

LinkedIn
Facebook
Twitter
Youtube
 
 
 

© 2016 ÖTI - Institut für Ökologie, Technik und Innovation GmbH. All rights reserved.